RF - Radiofrekvenční systém

Systém moderní elektroinstalace firmy Moeller, který pracuje na bázi radiofrekvenčního kódovaného signálu 868 MHz. Skládá ze dvou základních komponent, z "inteligentní“ spínací, roletové nebo stmívací jednotky (zajišťují řídicí a spínací funkce), nazývané AKTOR a ovladače (tlačítko, dálkový ovladač a jiné převodníky), které ovládají vlastní aktor. 
Systém může řídit činnost Vašeho osvětlení, žaluzií, vytápění a dalších elektrických spotřebičů, a dělá z Vašeho domu doslova „chytrý dům“. 
Lze jej využít jak pro novostavby, tak i rekonstrukce.

 

 

Nikobus - Sběrnicová instalace 

Sběrnicový systém Nikobus firmy Moeller byl vyvinut speciálně pro automatizaci obytných budov a malých podniků (kanceláře, hotely, nákupních domy, penziony a pod.). Je navržen modulárně, to znamená, že jednotlivé komponenty jsou vzájemně propojeni společnou sběrnicí. Instalace umožňuje snadné projektování, je jednoduchá, přehledná a neobsahuje různé elektrické systémy (všechny ovládací prvky systému jsou připojeny na dvojvodičové vedení) a je umožněno rovněž i dálková komunikace se systémem přes modem (standardní nebo SMS-GSM) pro ovládání spotřebičů. 
Systém Nikobus je mimořádně přizpůsobivý - instalace může být kdykoliv upravena podle měnících se požadavků uživatele, a to bez vrtání nebo sekání zdí, a umožňuje tak vytvořit ve vašem domově komfortní a optimálně chráněné prostředí.

Vyhledávání

Kontakt

Milan Krúpa Nad Školou 95
Zadní Třebaň
603441535